Türkiyenin en güvenilir çadır firması
Gülveren Mahallesi Plevne caddesi No:139 06350 Ankara
Pzt-Cmt: 09:00 - 18:00

Biz Kimiz ?

Kaliteli üretim ilkesi ile kurulmuş olan Doruk Çadır; branda, çadır ve tente sistemleri başta olmak üzere bu sektörde 2012 yılından beri siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Kısa sürede, hızlı teknolojik bir gelişim göstererek branda, çadır ve tente sistemleri konusundaki başarıları ile sektörde adından söz ettiren Doruk Çadır olarak hedefimiz, müşteri beklentilerini en doğru şekilde tespit edip, bu beklentilere dürüstlük ilkelerinden ve kaliteden ödün vermeden cevap verebilmektir.

Satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilemez olup ayni şekilde satış sonrası teknik desteğin ve servis hizmetlerinin de zamanında ve kusursuz olarak verilmesi kalite anlayışımızın değişmez bir parçası haline gelmiştir.

Doruk Çadır uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Özel imalatlarla beraber açılır - kapanır tenteler, kasetli tenteler, mafsallı tenteler , kamyon ve kamyonet brandası, kış bahçesi, şemsiye, motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri serisi ve sabit, modern, dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan Doruk Çadır; 100'den fazla ürün seçeneği ile hizmetinizdedir…

Temel hedefimiz sürekli gelişerek ve farklılık yaratarak pazarda daha da büyümektir.

Siz müşterilerimize değişen dünyanın hızıyla uyumlu, maliyeti düşük, kurulumu kolay, istenen renk ve ölçekte, ağır hava koşullarına dayanıklı, brandadan çelik konstrüksiyona kadar uzanan geniş spektrumlu ürün seçenekleriyle anahtar teslim hizmet vermek için her gün daha çok çalışıyoruz.

2012
Başlangıç
2012’de temelleri atılan firmamızı gün geçtikçe büyütmeyi hedefleyerek yola çıkmaya başladık.

2015
Gelişme
Hedeflerimiz doğrultusunda verim almaya başlayarak Türkiyenin tüm bölgerine çadırlarımızı ulaştırdık.

2018
Büyüme
Sürekli büyüyen firmamızda kendimizi yenileyerek her zaman bir adım ileri düşünmeye ve kararlı bir şekilde devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Call Now ButtonAyrıntılı Bilgi İçin Arayın
WhatsApp Tıklayın Whatsapp'tan İletişim Kurun...